جریمه 2 میلیون ریالی پرسپولیس به خاطر دیدار با استقلال/ جرائم سنگین پاس و پیام
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم پرسپولیس را به دلیل اخطار بیش از حد بازیکنان این تیم در دربی 66 به جریمه نقدی محکوم کرد.
به گزارش مهر، بنابراعلام کمیته انضباطی تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار روز 25 بهمن مقابل استقلال به دلیل 5 بازیکن اخطاری به پرداخت 2 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

این کمیته همچنین باشگاه پرسپولیس را به دلیل شکسته شدن 23 صندلی در دیدار با پیام خراسان به پرداخت 2 میلیون و 300 هزار ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

کمیته انضباطی تیم پاس همدان را به دلیل 11 دقیقه تاخیر در دیدار با ذوب آهن به پرداخت 3 میلیون و 300 هزار ریال جریمه محکوم کرد. ضمن اینکه تیم صبای قم به دلیل تاخیر 6 دقیقه ای در دیدار با پیام خراسان به یک میلیون و 800 هزار ریال محکوم کرد. همچنین به دلیل تخلف تماشاگران منتسب به پیام خراسان در فحاشی به فیروز کریمی و داور مسابقه به توبیخ کتبی و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بر اساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم های راه آهن ، داماش و پیام خراسان (دو دیدار مقابل پیکان و پرسپولیس) و ابومسلم را به دلیل 5 بازیکن اخطاری به پرداخت 2 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

کمیته انضباطی در دیدار ابومسلم و فجرسپاسی ، به دلیل توهین و استهزاء تماشاگران مقاومت نسبت به بازیکن تیم ابومسلم ، تیم مقاومت را به توبیخ کتبی و پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

همچنین به دلیل فحاشی تماشاگران تیم فولاد خوزستان به داور مسابقه در دیدار با سپاهان به توبیخ کتبی و 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. ضمن اینکه تیم فولاد به دلیل 4 بازیکن اخطاری به پرداخت 2 میلیون ریال محکوم شد.
 تاريخ : | | نویسنده : smsbazy |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.