اعتصاب کارکنان اتوبوسرانی شهری اتاوا، پایتخت کانادا، به چهل و پنجمین روز خود رسیده و همه مذاکرات انجام شده بین اتحادیه و مسئولین شهری ، بی نتیجه مانده است.
به گزارش شبكه ايرانتو، در حالیکه، پیش از این، اعتصاب کارکنان مترو و اتوبوسرانی تورنتو، پس از سه روز ، با دخالت و حکم دولت محلی، پایان یافت،اما دولت فدرال تاکنون برای حل مشکل فیمابین و کمک به مردم، وارد عمل نشده است.
خانم رونا امبروس، وزیر کار دولت فدرال با اعلام این مطلب افزود:" این مشکلی است بین اتحادیه و شورای شهر، که می بایست با حضور دو طرف در میز مذاکره حل و فصل شود."
این اعتصاب تاکنون، صدها میلیون دلار به اقتصاد شهری ضرر زده و حتی منجر به بیکاری مردم و ترک تحصیل و مدرسه توسط دانش آموزان و دانشجویان شده است.
شورای شهر روز چهارشنبه گذشته، مبلغ 500،000 دلار برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه اختصاص داد. ضمن اینکه تقاضاهای کمک به بخش های احتماعی شهر، بشدت افزایش یافته است.
مسئولین اتوبوسرانی همچنین گفته اند، حتی اگر اعتصاب بلافاصله خاتمه یابد، هر یک ازاتوبوس ها برای ارائه مجدد سرویس، دست کم به یک هفته آماده سازی ویژه روزهای زمستانی نياز دارد . یعنی حدود 3.5 ماه برای پیوستن همه اتوبوس ها به سیستم زمان لازم است
بیش از 2،300 راننده، مکانیک و کارمند دفتری اتوبوسرانی اتاوا، پس از آنکه بدون داشتن قرارداد، تا ماه آوریل مشغول کار بودند، از دهم دسامبر، دست از کار کشیدند.

تاريخ : | | نویسنده : smsbazy |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.