مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا گفت: برابر اعلام ستاد مرکزی سفرهای نوروزی مبنی بر افزایش رشد مسافرتها در ایام نوروز ، توانسته ایم میانگین زمان انتظار مشتریان را در حد استاندار جهانی حفظ کنیم .
 
به گزارش پول‌نیوز، احمد کرفی، مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا که از ابتدای طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا از پایگاههای ثابت و سیار و همچنین بازدید از نمایندگیهای کشیک نوروزی از چندین استان مشغول بازدید می باشد تصریح کرد: این اقدام که با بکارگیری مدیریت هوشمند ناوگان (Avl)، ارائه آموزش های فنی و عملیاتی به تمامی امدادگران در سال 92، اختصاص خطوط تلفنی 4 رقمی به امدادگران و مدیران شبکه خدمات پس از فروش ،تامین قطعات یدکی مورد نیاز خدمات امدادی و حضور فعال نمایندگی های کشیک گروه سایپا ، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، ارتقاء فرهنگ رانندگی ، اصول ایمنی سفر و سرعت در خدمات امدادی از جمله عوامل موثر در کاهش مدت زمان خدمات امدادی بوده است.

وی گفت: از آغاز طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودرو سازی سایپا شرکت امداد خودرو سایپا 77 در صد خدمات را به غیر مشترکین ارائه داده و 23 درصد خدمات نیز به خودروهای مشترک ارائه شده است.

مهندس کرفی در ادامه اظهار داشت: با توجه به آمادگی و تدارک گسترده شرکت سایپا یدک در تامین و ارسال به موقع قطعات یدکی قبل از شروع طرح وهمچنین در زمان اجرای طرح نقش بزرگی در کاهش زمان انتظار امدادی ایفا کرده است.

وی افزود: در حال حاضر 528 ناوگان امدادی که بصورت پایگاههای ثابت و سیار ، 533 نمایندگی به صورت یک شیفت و  30 نمایندگی به صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمت به مشتریان گروه سایپا تا 17 فروردین ماه سال جاری ادامه دارد فعال هستند.

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا در خاتمه گفت: مسافران نوروزی در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند 24 ساعته با شماره 096550 و 84444-021 تماس گرفته ویا از طریق 10009655 ارتباط برقرارکنند.

طرح خدمات امداد نوروزی گروه خودرو سازی سایپا از 25/12/92 آغاز و تا تاریخ 17/01/93 ادامه خواهد داشت.

تاريخ : | | نویسنده : smsbazy |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.