مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا گفت: برابر اعلام ستاد مرکزی سفرهای نوروزی مبنی بر افزایش رشد مسافرتها در ایام نوروز ، توانسته ایم میانگین زمان انتظار مشتریان را در حد استاندار جهانی حفظ کنیم .
 
به گزارش پول‌نیوز، احمد کرفی، مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا که از ابتدای طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا از پایگاههای ثابت و سیار و همچنین بازدید از نمایندگیهای کشیک نوروزی از چندین استان مشغول بازدید می باشد تصریح کرد: این اقدام که با بکارگیری مدیریت هوشمند ناوگان (Avl)، ارائه آموزش های فنی و عملیاتی به تمامی امدادگران در سال 92، اختصاص خطوط تلفنی 4 رقمی به امدادگران و مدیران شبکه خدمات پس از فروش ،تامین قطعات یدکی مورد نیاز خدمات امدادی و حضور فعال نمایندگی های کشیک گروه سایپا ، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، ارتقاء فرهنگ رانندگی ، اصول ایمنی سفر و سرعت در خدمات امدادی از جمله عوامل موثر در کاهش مدت زمان خدمات امدادی بوده است.

وی گفت: از آغاز طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودرو سازی سایپا شرکت امداد خودرو سایپا 77 در صد خدمات را به غیر مشترکین ارائه داده و 23 درصد خدمات نیز به خودروهای مشترک ارائه شده است.

مهندس کرفی در ادامه اظهار داشت: با توجه به آمادگی و تدارک گسترده شرکت سایپا یدک در تامین و ارسال به موقع قطعات یدکی قبل از شروع طرح وهمچنین در زمان اجرای طرح نقش بزرگی در کاهش زمان انتظار امدادی ایفا کرده است.

وی افزود: در حال حاضر 528 ناوگان امدادی که بصورت پایگاههای ثابت و سیار ، 533 نمایندگی به صورت یک شیفت و  30 نمایندگی به صورت شبانه‌روزی به ارائه خدمت به مشتریان گروه سایپا تا 17 فروردین ماه سال جاری ادامه دارد فعال هستند.

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا در خاتمه گفت: مسافران نوروزی در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند 24 ساعته با شماره 096550 و 84444-021 تماس گرفته ویا از طریق 10009655 ارتباط برقرارکنند.

طرح خدمات امداد نوروزی گروه خودرو سازی سایپا از 25/12/92 آغاز و تا تاریخ 17/01/93 ادامه خواهد داشت.

تاريخ : | | نویسنده : smsbazy |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.