عامل قتل‌عام خانوادگی که مهمان آشنایی بود به یکبار اعدام و سه بار قصاص نفس محکوم شد. در این جنایت زوج جوان به همراه پسر خردسالشان قربانی حمله شبانه مهمانشان شدند.

به گزارش ایران، روز ششم دی‌ماه سال گذشته مرد نگرانی خود را به دادسرای امور جنایی تهران رساند و از ناپدید شدن برادرش و خانواده وی خبر داد.

این مرد در ادعاهایش گفت: آخرین بار مادرم یکشنبه شب – 3 دی‌ماه- با برادرم حسین صحبت کرد و از آن شب به بعد دیگر خبری از وی نداریم.

وی افزود: به‌درخانه‌شان رفتم اما کسی پاسخگو نبود و به خاطر نگرانی‌ام به کلانتری 161 ابوذر رفتم و همراه مأموران کلانتری و آتش نشانی وارد خانه شدیم اما خبری از آنان نبود.با ادعاهای این برادر جوان تیم ویژه‌ای برای افشای راز ناپدید شدن «حسین» و خانواده‌اش وارد عمل شدند.

مأموران در گام نخست از برادر حسین خواستند مدرک شناسایی یا عکس برادر گمشده را در اختیارشان قرار دهند. برادر نگران بار دیگر به خانه برگشت و زمانی‌که در خانه به دنبال مدرک یا عکس «حسین» می‌گشت لکه‌های خون روی دیوار را دید و با ترس وارد حمام شد و در آنجا با چند پارچه خون‌آلود روبه‌رو شد.

دقایقی بعد تیمی از مأموران کلانتری 161 ابوذر نیز وارد خانه شدند و زمانی که پای در اتاق خواب گذاشتند به سراغ کمد دیواری رفته و متوجه بوی تعفن شدیدی از داخل کمد رختخواب‌ها شدند و زمانی که در کمد را باز کردند با اجسادی روبه‌رو شدند که در لابه‌لای رختخواب‌ها جاسازی شده بود.

اجساد پتوپیچ شده «حسین»، «شکوفه» 35 ساله و پسرشان مهدی 10 ساله از سوی برادر نگران شناسایی شد و بازپرس ســــــپیدنامه از شعبه 10 دادسرای پایتخت وقتی در جریان این جنایت خونین قرار گرفت دستور ویژه‌ای صادر کرد تا عامل قتل‌عام خانوادگی ردیابی شود.

مأموران در حال بررسی صحنه جنایت بودند که یکی از همسایه‌ها با مراجعه به بازپرس سپیدنامه ادعا کرد آخرین کسی که وارد خانه شده است را می‌شناسد و وی در میان جمعیت بیرون آپارتمان که نظاره‌گر صحنه هستند، ایستاده است.با دستور بازپرس سپید‌نامه تیمی از مأموران در عملیاتی غافلگیرانه مرد مرموز را دستگیر کردند.

«محمدرضا» در حالی که روی دستش آثار چاقو خوردگی وجود داشت ادعا کرد با خانواده «حسین» رفت‌وآمد داشته و مدتی بود از آنها بی‌خبر بود تا این‌که امروز متوجه مرگ آنها شده است.

«محمدرضا» درباره آثار زخم دستش به مأموران گفت: چند شب پیش باری به آمل بردم و همان جا چند جوان با چاقو به من حمله کردند و بازورگیری‌شان پول‌هایم را به سرقت بردند و این آثار کار زورگیران خشن است.این ادعاها از سوی پلیس آمل تأیید نشد و همزمان یکی از همسایه‌ها به مأموران گفت ساعت 11 و 30 دقیقه شب از آپارتمان «حسین» سرو صدایی شنیده‌ که زود پایان گرفته است و بعد از آن ساعت سه صبح «محمدرضا» را زمانی‌که از ساختمان خارج می‌شد دیده است

.«محمدرضا» وقتی دید دروغ پردازی‌هایش نتیجه‌ای ندارد راهی جز اعتراف پیش روی خود ندید و گفت: شب حادثه همراه «حسین» وارد خانه شدیم و در یکی از اتاق‌ها مشغول بازی شطرنج بودیم که به‌خاطر اختلاف قدیمی با «حسین» حرفمان شد و وی به سمت آشپزخانه رفت و با برداشتن چاقو چند ضربه به دستم زد که توانستم چاقو را از دستش بگیرم، بعد چند ضربه به سر و صورتش زدم که در آن لحظه شکوفه شروع به داد و فریاد کرد و با ضربات چاقو وی را نیز ساکت کردم، وقتی خواستم از خانه خارج شوم متوجه بیدار شدن «مهدی» پسرشان شدم که وی را نیز به‌قتل رساندم.

در دادگاه


روز 20 مرداد ماه سال جاری «محمدرضا» در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران پیش روی قاضی عزیز محمدی و چهار قاضی مستشار قرار گرفت و گفت: رفت و آمد زیادی به خانه حسین داشتم و شب حادثه به خاطر یک اتفاق ناگهانی حسین عصبانی شد و با چاقو به سمت من حمله کرد و بعد از گرفتن چاقو از دستش دست به این سه قتل زدم و بعد از آن جسدها را داخل کمد دیواری و در لابه‌لای رختخواب‌ها پنهان کردم و سپس فرش‌ها را لوله کرده و محل‌هایی که خون ریخته بود را پاک کردم.

محمدرضا 40 ساله افزود: گاز خانه را بستم و پنجــــره‌ها را باز کردم تا سردی خانه باعث شود بوی تعفن در ساختمان پخش نشود و فکر نمــی‌کردم دستگیر شوم.

بنابر این گزارش، پنج قاضی عالیرتبه جنایی پس از اعتراف تکاندهنده «محمدرضا»، وی را به یکبار اعدام و سه بار قصاص، 30 سال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم کردند که این حکم مورد اعتراض عامل جنایت قرار گرفت و قضات شعبه 24 دیوان عالی کشور آن را مورد تأیید قرار دادند و قابل اجرا دانستند.

تاريخ : | | نویسنده : smsbazy |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.