نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب گفت: حدود 20 نفر از نمایندگان امروز در مورد مسائل اصلی کشور با رئیس جمهور در جلسه‌ای به گفت‌و‌گو و تبادل نظر پرداختند.

فتح‌الله حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: حدود 20 نفر از نمایندگان امروز در مورد مسائل اصلی کشور با رئیس جمهور در جلسه‌ای به گفت‌و‌گو و تبادل نظر پرداختند.

حسینی ادامه داد: هدف‌مندی یارانه‌ها از جمله موضوعات اصلی بود که در این جلسه مطرح شد. هدف‌مندی یارانه‌ها باید مدیریت شود و اصولی باشد تا افراد نیازمند شناسایی شده و طبق قانون حقوق خود را دریافت کنند.

وی قانون هدف‌مندی یارانه‌ها را از مهم‌ترین برنامه‌هایی دانست که در راستای عدالت اجتماعی اجرا شده و بر ادامه این طرح براساس تدبیر و مدیریت صحیح تاکید کرد.

به گفته نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب، گروه‌های هدف همچون روستاییان و افراد نیازمند و زیر پوشش نهادهای حمایتی باید با دفت شناخته شوند.

وی خاطرنشان کرد: راه‌کارهایی برای بهبود وضعیت تولید و موضوع حامل‌های انرژی در جلسه نمایندگان مجلس با رئیس جمهور مورد بررسی قرار گرفت.

حسینی بیان داشت: توجه به محیط زیست برای کاستن از آلودگی هوا، اشتغال، بیمه و موضوعات مربوط به حوزه تامین اجتماعی نیز از جمله موضوعات دیگری بود که مطرح شد.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب با بیان اینکه دولت باید اولویت‌بندی نیازهای جامعه را انجام بدهد، گفت: من در این جلسه به‌عنوان خادم مردم استان کرمانشاه حضور داشتم.

حسینی با تاکید بر اینکه یارانه تمام افراد قطع نمی‌شود، تصریح کرد: دولت بنا دارد سفرهای استانی خود را آغاز کند و رئیس جمهور در نخستین سفر استانی خود هفته آینده به خوزستان سفر می‌کند.

وی با اشاره به اینکه ممکن است سفرهای استانی دولت مصوبه‌ای نداشته باشد و برای بررسی مشکلات از نزدیک صورت بگیرد، متذکر شد: ارائه سبد کالایی به مردم نیز در این جلسه مطرح شد.

تاريخ : | | نویسنده : smsbazy |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.